TTÜ ÕPPEINFOSÜSTEEM

Ruumide broneerimine


Ruumide broneerimine:

 1. Liigu menüüs: Üldinfo > RUUMIDE BRONEERIMINE > RUUMIDE BRONEERIMINE.

 1. Mitme aja korraga genereerimiseks vajuta linki „genereeri ajad“. 1. Vali semester hüpikmenüüst.


 1. Sisesta või vali algus- ja lõppkellaaeg. 1. Vali hüpikmenüüst nädalapäev. 1. Vali vajadusel hüpikmenüüst nädala tüüp, nädala kestvus ja kas toimub paaritul või paarisnädalal.


 2. Vajadusel on võimalik soovitud broneerimise ajast loobuda, kui tühjendada aja ees olev märkeruut. Aegade kasutamiseks vajuta nuppu „Kasuta“.


 3. Vajadusel sisesta ruumi number ja vali hüpikmenüüst hoone väärtus. 1. Vajadusel vali hoone korruse väärtus hüpikmenüüst. 1. Vajadusel sisesta kohtade arvu miinimum ja maksimum ning kas ruum on avalik ja kas ruum on vaba. 1. Varustuse valimiseks vajuta linki „vali varustus“. 1. Varustuse valimiseks vali märkeruut soovitud elemendi ees ja vajuta otsingu sooritamiseks nuppu „Otsi“. 1. Süsteem kuvab otsingu tulemuse ja broneeringu tegemiseks vajuta linki „broneeri“. 1. Vali broneerimise tüüp hüpikaknast. 1. Sisesta vajadusel kommentaar ja kui on vaja lisada veel isikuid, kellele ruum broneerida, vajuta linki „lisa uus“. 1. Isiku otsinguvormil vali otsingutüüp ja selle väärtus ning vajuta nuppu „Otsi“. 1. Süsteem kuvab vastavalt otsingule nimekirja. Isiku valimiseks vajuta linki „lisa“.


 2. Isiku eemaldamiseks vajuta ikooni “. Broneeringu tegemiseks vajuta nuppu „broneeri“.


 3. Ainult ühe aja broneerimiseks vajuta linki „lisa oma aeg“, sisesta või vali kalendrist broneerimise kuupäev, sisesta või vali hüpikmenüüst algus- ja lõppaeg.


 1. Vajadusel sisesta ruumi number, hoone väärtus, hoone korruse väärtus, kohtade arvu miinimumi ja maksimumi väärtus, kas ruum on avalik ja kas ruum on vaba ning vajuta nuppu „otsi“.


 2. Süsteem kuvab tulemuse. Broneeringu tegemiseks vajuta linki „broneeri“.


 1. Vali broneerimise tüüp, sisesta vajadusel kommentaar ja lisa uus isik, kellele broneerida, vajutades linki „lisa uus“. Broneeringu tegemiseks vajuta nuppu „broneeri“.


 1. Kui ruum ei ole vaba on võimalik ruumi broneerimist taotleda. Selleks vajuta linki „taotle“. Broneeringu taotluse kinnitab või lükkab tagasi ruumide broneerimissüsteemi peakasutaja.


 1. Kui ruum ei ole vaba, siis vajutades lingile „lähemalt“ on võimalik vaadata, mis broneering vastavas ruumis sellel ajal juba on.


Minu broneeringud ja taotlused:

 1. Liigu menüüs: Üldinfo > RUUMIDE BRONEERIMINE > Minu broneeringud ja taotlused.

 1. Vali hüpikmenüüst semestri väärtus. 1. Vali hüpikmenüüst broneerimise seisundi väärtus.


 2. Vali hüpikmenüüst broneerimise põhjuse väärtus.


 3. Sisesta või vali kalendrist perioodi algus- ja lõppkuupäev. 1. Vali ruumide hüpikmenüüst soovitud väärtus ja vajuta otsinguks nuppu „otsi“.7. Süsteem kuvab otsingu tulemuse. Broneeringu vaatamiseks vajuta linki „Vaata“. Broneeringu muutmiseks vajuta linki „Muuda “.


Broneeringute otsing:

 1. Liigu menüüs: Üldinfo > RUUMIDE BRONEERIMINE > Broneeringute otsing (ruumide kasutus).

 1. Sisesta või vali kalendrist algus- ja lõppkuupäev.


 2. Sisesta või vali hüpikmenüüst algus- ja lõppaeg.


 3. Vali märkeruut „vali tunniplaan“ kui soovid näha ka tunniplaani poolt broneeritud aegu. Vali hüpikmenüüst broneerimise põhjus. 1. Ruumide filtri rakendamiseks vajuta linki „vali ruumid“. 1. Ruumide otsimiseks vali otsingutüüp ja selle väärtus ning vajuta nuppu „Otsi“. Ruumi lisamiseks vajuta linki „lisa“. 1. Isikute filtri rakendamiseks vajuta linki „vali isikud“. 1. Isikute otsimiseks vali otsingutüüp ja selle väärtus ning vajuta nuppu „Otsi“. Isiku lisamiseks vajuta linki „lisa“.


 2. Otsingu sooritamiseks vajuta nuppu „otsi“. 1. Süsteem kuvab tulemuse.