TTÜ ÕPPEINFOSÜSTEEM

Tunniplaan


Tunniplaani vaatamine:

 1. Liigu menüüs: Üldinfo > TUNNIPLAANID > STATSIONAARÕPE.

 1. Vali millise teaduskonna rühmade tunniplaani soovid vaadata vajutades teaduskonna nimetuse peale. Seejärel vali õppekava ja õpperühm.


 1. Vaikimisi kuvatakse rühmade vaade.


 1. Kui vajutada nupule „Rühmade nimekiri“ kuvatakse rühmade tunniplaanid õppeastmete ja -kavade kaupa.


 1. Statsionaarõppe rühma tunniplaani on võimalik vaadata kolmes vaates: lühendatud nädal (kuvatakse vaikimisi), täielik nädal ja semester.  1. Lühendatud nädala vaade – kuvatakse nädala lõikes ainult need päevad ja kellaajad, mil mingid ained toimuvad.

  2. Täieliku nädala vaade – kuvatakse nädala lõikes kõik päevad ja kellajad. Kui mingil nädalapäeval ühtegi ainet tunniplaani järgi ei toimu, kuvatakse selle nädalapäeva toimumisajad ikkagi.

  3. Semestri vaade – kuvatakse semestri lõikes ainult need päevad ja kellaajad, mil mingid ained toimuvad.


 1. Vajadusel saab tunniplaani eksportida iCalendar failina vajutades nuppu „Ekspordi iCalendar fail“ või salvestada endale püsilink vajutades nuppu „Ava veebilink“. Vajutades ikoonile „i“ avaneb ainekava.


 1. Kui soovid näha kaugõppe, doktoriõppe, vabaainete või eelnädala tunniplaani, siis vajuta vastavat linki.


 1. Kui on vaja otsida ainet tunniplaanist, siis vajuta luubi kujulisele ikoonile, vali otsinguparameeter, sisesta selle väärtus ja vajuta nupule „Otsi“.Minu tunniplaani vaatamine:

 1. Liigu menüüs: Üldinfo > TUNNIPLAANID > MINU TUNNIPLAAN või

Üldinfo > AVALEHT > MINU TUNNIPLAAN.

 1. Vaikimisi kuvatakse õppejõu jooksva semestri jooksva nädala tunniplaani.

 2. Lisaks jooksva nädala vaatele on minu tunniplaani võimalik vaadata ka semestri, lühendatud nädala ja täieliku nädala vaates.


  1. Semestri vaade – kuvatakse semestri lõikes ainult need päevad ja kellaajad, mil mingid ained toimuvad.

  2. Lühendatud nädala vaade – kuvatakse nädala lõikes ainult need päevad ja kellaajad, mil mingid ained toimuvad

  3. Täieliku nädala vaade – kuvatakse nädala lõikes kõik päevad ja kellajad. Kui mingil nädalapäeval ühtegi ainet tunniplaani järgi ei toimu, kuvatakse selle nädalapäeva toimumisajad ikkagi.


 1. Vajadusel saab minu tunniplaani eksportida iCalendar failina vajutades nuppu „Ekspordi iCalendar fail“ või salvestada endale püsilink vajutades nuppu „Ava veebilink“. „Ava veebilink“ nupule vajutades avaneb eraldi aken koos valitud tunniplaaniga (näiteks trükkimiseks või endale järjehoidja salvestamiseks).