TTÜ ÕPPEINFOSÜSTEEM

ÕISi logimine


Autenditud kasutajana saavad ÕIS-i kasutada ainult õppurid st. ÕISi (ois2.ttu.ee) saab logida isik, kes on TTÜsse immatrikuleeritud, vormistatud külalisüliõpilaseks, isik kellel on kehtiv eksterni leping või avatud ülikoolis sõlmitud täiendusõppuri leping.

  1. Vajuta Logi sisse ja vali logimise meetod:


  1. Kasuta ÕIS-i logimiseks ID-kaarti mobiil-ID-d või smart-ID-d. Kui sul on ÕISi kasutajanimi ja salasõna, siis saad logida ÕISi kasutajana, kui sul on Uni-ID, siis tee logimisel vastav valik ja logi ÕISi Uni-ID-ga.


  1. Kui ollakse ÕISi loginud ID kaardi või mobiil-ID abil, siis saab ÕISi salasõna endale ise luua. Selleks tuleb klõpsata lehekülje allääres linki „ÕIS-i salasõna muutmine“


Kui andmed on korrektsed, vajutage:


Avanenud aknas kuvatakse teie ÕISi kasutajanimi. Sisestage salasõna ja kinnitage see. Vajutage Kinnita nuppu, teie ÕISi salasõna on loodud.


  1. Kui Te mingil põhjusel ei oska/saa ÕISi siseneda ID kaardi või mobiil-ID abil, siis võite saada salasõna infosüsteemide talitusest, mis asub Akadeemia tee 3, ruum SOC-132. Kaasa võtta isikuttõendav dokument.

Kui mingil põhjusel ei õnnestu ÕIS-i siseneda (näit. konto on lukustunud), siis helistage telefonil 620 3460 või saatke email aadressile ois@ttu.ee


  1. Pärast ÕIS-i logimist näed lehe ülemises paremas nurgas oma nime all üliõpilaskoodi. Jäta see meelde!


  1. Pärast esmakordset ÕIS-i logimist pead kontrollima ja vajadusel muutma oma kontaktandmeid. Hiljem on seda võimalik teha „Minu andmed“ menüüs.


  1. Selleks et edaspidi kõik ÕIS-i kaudu saadetud ametlikud teated kindlasti Sinuni jõuaksid, telli teavitus oma e-posti aadressile. Saad seda teha, märkides linnukese vastavasse kastikesse:


  1. Pärast töö lõpetamist logi alati ÕISist välja, vajutades Logi välja: